Ziraat Bankası, Yüksek Vadeli Taşıt Kredisi ile Elektrikli Otomobil Almak İsteyenlere Dev Destek Sağlıyor!

Ziraat Bankası, Yüksek Vadeli Taşıt Kredisi ile Elektrikli Otomobil Almak İsteyenlere Dev Destek Sağlıyor!

Ziraat Bankası, yeşil taşıt kredisi kampanyası başlattı. Kampanyanın sadece elektrikli araçlar için geçerli olduğu bildirildi.

Banka tarafından yapılan önemli bir duyuruda, yeşil taşıt kredisi kampanyasının başladığı ve 48 ay vade ile kredi verileceği belirtildi. Bu kredi sadece elektrikli araçlar için geçerli olduğu ifade edildi. Banka, duyurusunda, 0 km veya ikinci el olsun, istediğiniz elektrikli veya hibrit aracı seçerek, 48 aya kadar vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredisinden yararlanabileceğinizi belirtti.

Duyurunun devamında, son yıllarda dünya genelinde meydana gelen doğal afetler ve iklim değişikliğinin etkilerinin üst seviyelerde yaşandığı ve küresel ısınmanın en büyük nedenlerinden birinin emisyon ve karbon salımı olduğu paylaşıldı. Banka ayrıca, sürdürülebilirlik politikasını yayınladı.

Kredi kampanyasının özellikleri de duyuruda paylaşıldı. Bu özellikler şöyle:

Karbon salımı çok daha az olan elektrikli ve hibrit araçların finansmanı kapsamında Yeşil Taşıt Kredisi ürününden faydalanabilirsiniz.

0 km ve en fazla 5 yaşındaki araçlar kapsam dahilindedir.

48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla, hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullanılabilir.

Kredi teminatı olarak araca Bankanın lehine rehin tesis edilecektir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat da istenebilir.

Ürüne ilişkin faiz oranlarından, Bankkart, KMH, İnternet Bankacılığı ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az dört tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilir.

Banka, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini de sunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.