Memur Olmak İsteyenlere Müjde! Yüksek Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Memur Olmak İsteyenlere Müjde! Yüksek Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Nisan ayının girilmesi ile birlikte yaklaşık olarak 4 haftalık bir süreç içerisinde Özel sektör ve kamu sektörü ardı arkasına bünyesindeki personel açığını kapatmak için ilan paylaşmaya başladı.

Nisan ayının girilmesi ile birlikte yaklaşık olarak 4 haftalık bir süreç içerisinde Özel sektör ve kamu sektörü ardı arkasına bünyesindeki personel açığını kapatmak için ilan paylaşmaya başladı. Bu ilanlar arasında Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi de personel açığını gidermek adına ilan duyuruldu.

Üniversite tarafından açıklanan son duyurta sözleşmeli olarak çalışmak üzere kamu personeli alım ilanı paylaşıldı ve herhangi bir şekilde mülakat yapılmadan sadece kamu personeli seçme sınavının 2022 yılındaki puanı baz alınarak değerlendirmeye alınacağı duyuruldu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hangi Kategoride Personel Alacak

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesinde bulunan personel açığını kapatabilmek adına ilan yayımladı. Bu yılan içerisinde temizlik personeli güvenlik görevlisi şoför teknisyen büro personeli ve spor uzmanı alanlarında personel alımı yapılacağı ve toplamda 42 adet olacağı belirtildi. Bu alanlarda başvuru yapabilmek için ise belirli şartlar aranacak.

Bu şartlar arasında 657 sayılı devlet memurlarının 48 maddesi gereğince belirtilen şartları taşıyor olmak, başvurulacak olan kadronun karşısında yer alan özel nitelikleri karşılıyor olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık aylığı gibi maaşları almıyor olmak, gibi birçok farklı alanda farklı özellikler istenecek.

Başvuran adaylar ilan edilen kadrolardan sadece bir pozisyon için başvuru yapabilme şansı var. Tüm bu özelliklerin yanı sıra görevini yapmaya engel olabilecek vücut sağlığı ya da akıl sağlığının yerinde olması gibi şartlara da bakılacak. Dün bu şartları sağlayan adaylar belirlenen haberler arasında Muğla Sıtkı Koçman üniversitesine şahsen başvuru yapacaklar. Tüm ayrıntılara bakabilmek için ve belirlenen evrakları sağlayabilmek için Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin resmi internet sitesinden insan kaynakları bölümüne ulaşılabiliyor.

42 adet personel arasından temizlik görevlisi güvenlik görevlisi şoför teknisyen ve büro personeli spor uzmanı gibi bölümlerde personel açığını kapatmak adına Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi alım ilanı yayınladı ve ilan belirli tarih aralığında başvuruları kabul edebilecek. Başvurular e-posta aracılığıyla ya da kargo vasıtasıyla kabul edilmeyecek olup adayların evrakları ile birlikte şahsen belirlenen tarihler arasında başvuru yapmaları gerekecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.