Kızılay Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Neler

Kızılay Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Neler

Uzun bir süreden beri beklenen Kızılay bünyesinde çalışma fırsatını işsiz olan birçok vatandaş artık elde edecek.

Uzun bir süreden beri beklenen Kızılay bünyesinde çalışma fırsatını işsiz olan birçok vatandaş artık elde edecek. Kızılay 2 büyük şehirde satış ve satın alma memuru açığı için ilan yayınladı. Yeni personel alımı yapılacak olan Kızılay bünyesinde çalışmak için kamu personeli seçme sınavı olmadan en az 15.000 TL maaş ile çalışma fırsatı elde edilecek.

Kızlar bünyesinde çalışabilmek için ise belirli şartlar belirli tarih aralığı ve belirli istenen evraklar bulunmakta. Şartları sağlayarak kabul gören personel adayları ise 15.000 TL maaş ile hemen işe başlayabilecekler.

4 Nisan 2023 Tarihi İtibarıyla Başladı

Kızılay bünyesinde memur almak için düğmeye bastı ve 4 Nisan 2023 tarihinde resmi olarak bünyesine personel alma amacı ile ilan paylaştı. Üstelik eksikliği karşılamak adına iki farklı şehirde de olmak üzere yüksek maaşlı memur alımı yapılacak. Kızılay tarafından yayınlanan ilan neticesinde personellerin lisans mezunu adaylar içerisinden seçileceği duyuruldu.

Kızılay bünyesinde 4 Nisan 2023 tarihinde başlatılmış olan iki büyük şehirde çalıştırılmak üzere memur alımı ilanına büyük rağbet olacak gibi gözüküyor. Seçilen şehirler ise İstanbul ve Ankara olmak üzere Kızılay sağlık ve Kızılay çadır anonim şirketi birimlerine de alınması planlanan personellerin belirli özelliklere sahip olması da gerekiyor.

Ankara’da bulunan satış uzmanı Kızılay çadır anonim şirketine ve İstanbul’da bulunan satın alma uzmanı sağlık anonim şirketinin bünyesinde çalıştırılmak üzere en az 15.000 TL tutarındaki maaşla personel alacağı duyuruldu. Bu pozisyonlarda çalışan vatandaşları maaşları araştırıldığında lisans mezunu olan bir adayın en az 15.000 TL ile en fazla 25.000 TL arasında maaşa sahip olduğu bilgisine ulaşıldı.

Özel Şartlar Neler

Kızılay bünyesinde iki şehirde çalıştırılmak üzere alınacak memur adaylarında bazı özellikler aranacak. Bu özelliklerinden birisi İstanbul’da ve Ankara’da ikametgâh edilmesi gerekiyor. Başvuracak erkek adaylar için ise askerliğini yapmış ya da askerlikle herhangi bir şekilde ilişkinin bulunmaması gerekmekte. Güvenlik soruşturmasının olumlu çıkması ve arşiv araştırmasının da olumlu sonuç vermesi ile birlikte başvuran personel adayının aktif bir şekilde araç kullanıyor olması da gerekecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.