Jandarma Ve Sahil Güvenlik Akademisi Bünyesinde Çalışacak Personel Adayları Aranıyor

Jandarma Ve Sahil Güvenlik Akademisi Bünyesinde Çalışacak Personel Adayları Aranıyor

Nisan ayı ile birlikte işe alım süreci bir hayli hızlanmış durumda. Jandarma ve sahil güvenlik akademisi sözleşmeli olarak bünyesinde çalışmak üzere personel alım ilanını yayımlamış durumda.

Nisan ayı ile birlikte işe alım süreci bir hayli hızlanmış durumda. Jandarma ve sahil güvenlik akademisi sözleşmeli olarak bünyesinde çalışmak üzere personel alım ilanını yayımlamış durumda. Jandarma genel komutanlığı sahil güvenlik akademisi başkanlığı bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları belirlenen tarihler arasında mutlaka başvuru yapmaları gerekecek.

Bu iş başvurusu için belirli şartları da sağlamak gerekiyor. Ayrıntılı bir şekilde işe alım başvuru sürecini takip edebilmek için jandarma ve sahil güvenlik akademisi internet sitesi üzerinden takibi yapılabilmekte.

3 Nisan 2023 Tarihinde Resmi Gazetede Yayınlandı

3 Nisan 2023 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren jandarma ve sahil güvenlik akademisi başkanlığı tarafından alınacak olan ilan yayınlandı. Bakanlık bünyesinde toplamda 16 adet sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. 16 adet sözleşmeli personel içerisinden belirli kadrolara yerleştirilecek olan bu alımların yanı sıra başvuru esnasında da gerekli evraklar açıklandı.

16 Adet Sözleşmeli Personel Kadro Dağılımı

Jandarma ve sahil güvenlik akademisi başkanlığı bünyesine alınmak üzere 16 adet sözleşmeli personel için kadro dağılımı belli oldu.

Buna göre ağ ve son kullanıcı güvenliği uzmanı olarak bir kişi, veri tabanı yönetim uzmanı bir kişi yazılım geliştirme uzmanı 10 kişi dev ops uzmanı bir kişi elektronik haberleşme ve güvenlik uzmanı pozisyonuna alınmak üzere iki kişi ve bilişim sistemleri uzmanı olarak çalıştırılmak üzere bir kişi yani toplamda 16 adet personel alınacak.

Jandarma ve sahil güvenlik akademisi başkanlığı aracılığı ile alınacak olan personel jandarma ve sahil güvenlik akademisi başkanlığı personel temin sistemi üzerinden e-devlet kapısı sistemi üzerinden de yapılabilecek. Kabul edilecek başvurular ise 3 Nisan tarihi ve 17 Nisan tarihi arasında yapılacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.