Garanti BBVA'dan Doğalgaz Fatura Desteği Geliyor! 15 Nisan'a Kadar Başvurularınızı Yapın

Garanti BBVA'dan Doğalgaz Fatura Desteği Geliyor! 15 Nisan'a Kadar Başvurularınızı Yapın

Garanti BBVA, müşterilerine doğalgaz fatura desteği sunuyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA Mobil üzerinden banka müşterisi olanlar, ilk ödeyecekleri doğalgaz faturalarının %20'sini hediye olarak alacaklar.

Garanti BBVA, müşterilerine doğalgaz fatura desteği sunuyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA Mobil üzerinden banka müşterisi olanlar, ilk ödeyecekleri doğalgaz faturalarının %20'sini hediye olarak alacaklar. Kampanya için son başvuru tarihi ise 15 Nisan olarak belirlendi.

Garanti BBVA Mobil Müşterilerine Özel Fırsat

 Garanti BBVA, müşterilerine özel bir kampanya düzenledi. Bu kapsamda, Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olan vatandaşların ilk ödeyecekleri doğalgaz faturalarının %20'si, banka tarafından hediye olarak verilecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, 15 Nisan'a kadar başvurularını tamamlaması gerekmekte olup, 15 Mayıs tarihine kadar ödeyecekleri ilk doğalgaz faturasının %20'si, maksimum 300 TL'ye kadar geri alınabilecek.

Kampanya Koşulları ve Detayları

 Kampanyaya katılmak isteyenlerin, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek "Müşteri Olmak İstiyorum" adımını tamamlaması ve Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. Buna ek olarak, 15 Mayıs 2023 gününe kadar Garanti BBVA Mobil üzerinden vadesiz hesaptan ya da kredi kartlarından doğalgaz fatura yatırma işlemi yapılması koşulu bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında, temassız müşteri olma teknolojisiyle süreç tamamlanarak Garanti BBVA Mobil'den manuel ya da otomatik fatura ödeme yöntemiyle doğalgaz faturası ödeyen kişilere, ilk fatura tutarının %20'si, vadesiz TL hesabına ya da Garanti BBVA kredi kartına ödül olarak geri yatırılacaktır.

Ödül yüklemesi, yalnızca müşteri olduktan daha sonra 15 Mayıs 2023'e kadar yatırılacak ilk ve tek doğalgaz ödemesi için geçerli olup, müşteri en çok 300 TL kazanabilecektir. Hesaptan yapılan ödemelerde ödül yüklemesi Vadesiz TL mevduat hesabına, kredi kartından yapılan ödemelerde ise Garanti BBVA kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti BBVA Mobil üzerinden temassız müşteri olma süreci tamamlanamayan ve sürecin şubede devam eden kişilerin ödüle hak kazanamayacağı bildirilirken, kampanya dönemi içinde diğer Garanti BBVA Mobil üzerinden temassız müşteri olma kampanyalarından da faydalanılabileceği belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.