Fiyat artışı beklenirken indirim haberleri geldi! Shell, PO, OPET ve TP istasyonlarında benzin, motorin ve LPG fiyatlarına büyük indirim yapılıyor!

Fiyat artışı beklenirken indirim haberleri geldi! Shell, PO, OPET ve TP istasyonlarında benzin, motorin ve LPG fiyatlarına büyük indirim yapılıyor!

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, akaryakıt indirim kampanyası başlattılar. Bu kampanya kapsamında benzin, motorin ve LPG'ye indirim yapılmaktadır.

Kampanyaya katılanlara Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından puan verileceği ve bu puanlarla yakıt indirimi yapılacağı bildirildi. Ziraat Bankası, kampanyaya katılanlara 75 TL, Vakıfbank ise katılanlara 60 TL puan vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, 16 Şubat - 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira vereceğini belirtti.

Vakıfbank ise VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 500 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceğini bildirdi.

Her iki bankanın da duyurularında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

İşlem iptali durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Nisan 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 24 Nisan 2023 olacaktır.

Ziraat Bankası Duyurusu

Kampanya, 16 Şubat - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr üzerinden katılım sağlanabilir.

Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemler, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılmalıdır.

Bir işyerinde aynı gün içinde yapılan sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler, hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilirler. Ancak, Bankkart Ücretsiz kartları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım, sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar, asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liraları, 6 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart Ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal/geri ödemesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda, kalan tutar hesap özetinde borç olarak gösterilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.