Fatura Ödemelerine Destek! 150 TL Ödeme Yapılacak

Fatura Ödemelerine Destek! 150 TL Ödeme Yapılacak

Yapı Kredi Bankası, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Banka, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamayla, kampanya kapsamında müşterilerine toplamda 150 TL değerinde hediye sunacak.

Yapı Kredi Bankası, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Banka, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamayla, kampanya kapsamında müşterilerine toplamda 150 TL değerinde hediye sunacak. Fatura ve HGS Talimatlarına 100 TL, Ekstra Kredi Kartı Talimatlarına 50 TL Hediye!

Yapı Kredi Bankası'nın gerçekleştirdiği kampanyada, müşterilerin 3 yeni fatura veya HGS talimatı vermesi halinde 100 TL puan hediye edilecek. Ayrıca, kredi kartlarından verilecek 3 yeni talimat için ekstra 50 TL değerinde puan kazanılması mümkün.

Kampanyaya Katılım ve Şartları Nelerdir

 11 Mart - 10 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, müşterilerin 3 yeni fatura veya HGS talimatı vererek 100 TL, kredi kartlarından verilecek 3 yeni otomatik ödeme talimatı ile toplamda 50 TL ekstra puan kazanabilecekler. Kampanyaya katılmak için "TALIMAT" kelimesi yazılıp, T.C. kimlik numarası ile birlikte 4470'e SMS atılması gerekiyor.

Önemli Notlar ve Kampanya Koşulları

 Kampanya, yalnızca yeni tanımlanan fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önce tanımlanmış talimatlar iptal edilip yeniden verildiğinde kampanya kapsamına dahil olmayacaktır. Kampanya süresince verilen her talimatın, 11 Mart - 10 Mayıs 2023 tarihleri arasında en az 1 kez otomatik ödeme gerçekleştirmesi ve talimatın kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca aktif kalması gerekiyor.

Kazanılan puanlar 15 Mayıs 2023 tarihinde kredi kartlarına veya banka kartlarına yansıtılacak olup, yansıma süreci 2 iş günü sürebilir. Ödül kazanılabilmesi için, ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartı bulunması şarttır. Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda, yalnızca bir talimat için ödül kazanılacaktır.

 Ayrıca, kampanya başlangıcından en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının kampanya dönemi içinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir. Aynı şekilde, birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının iptal edilip tekrar verilmesi durumunda da ödül verilmeyecektir.

Cep telefonu faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması çerçevesinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir. Bu kampanya ile Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sunduğu avantajlarla fark yaratmaya devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.