Eser Yenenler’den Acı Tecrübe! Babasızlığı Anlattı! Gözyaşları Aktı

Eser Yenenler’den Acı Tecrübe! Babasızlığı Anlattı! Gözyaşları Aktı

Ahmet Mümtaz Taylan’ın birbirinden ünlü konuklara yer verdiği ve her hafta haberlere konu olan insan hikayelerinin empati yeteneği ile ünlüleri yöneltmiş olduğu program çok ilgi görüyor.

Ahmet Mümtaz Taylan’ın birbirinden ünlü konuklara yer verdiği ve her hafta haberlere konu olan insan hikayelerinin empati yeteneği ile ünlüleri yöneltmiş olduğu program çok ilgi görüyor. Sen olsaydın ne yapardın isimli proje ile Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunucusu olduğu projede bambaşka gerçekler ve konuk olan kişinin bilmediği yönleri ortaya çıkıyor. Projenin yapımcılığını bbo yapımın gerçekleşmiş olduğu ve çok farklı bir kategoride ilerleyen yaşam öykülerinin paylaşıldığı programın bu haftaki konu ise ünlü oyuncu eser yenenlerdi.

Eser Yenenler İtiraf Etti

Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu sen olsaydın ne yapardın isimli programa konu olan Eser yenenler birçok konu hakkında itirafta bulundu. Henüz 6 yaşında iken babasını kaybeden ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın yönetmiş olduğu babanla ilgili bir şeyler hatırlıyor musun sorusuna çok duygusal cevaplar verdi. Çok duygulu bir durum olduğunu ve hatırlamadığını ifade etti. 8-9 yaş büyük ablalarının olduğunu onların yüzme yarışlarına geldiğini ifade etti ve baba kavramını kaybettiğini anlattı.

Evin en küçük de olsa erkeği olması sebebiyle evin erkeği sensin diyerek büyütüldü ve o sorumluluğun ağırlığını çok büyük olduğunu anlattı. Herkes ağlarken kendi kendine şimdi ne yapmam lazım diye soru soran küçük bir adama dönüştüğünü ifade etti.

 Baba vefat ettiği zaman herhangi bir şekilde evin içerisinde disiplinin sembolize eden birisinin olmadığını bunun da çok zor bir durum olduğunu ifade etti. Ye kendini çok kaybettiğini ya da hiçbir şekilde kaybetmediğini ifade ederken Eser Yenenler’in kendisini hiç kaybetmediğini asilik yapmadığını ve çocukluğunu herhangi bir şekilde yaşayamadan sorumluluk sahibi olduğunu ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.