Araç Sahiplerine İyi Haber! Benzin, Motorin ve LPG'ye İndirim Yapıldı: 15 Mayıs'a Kadar Geçerli Olacak!

Araç Sahiplerine İyi Haber! Benzin, Motorin ve LPG'ye İndirim Yapıldı: 15 Mayıs'a Kadar Geçerli Olacak!

Bir akaryakıt indirim kampanyasının başlatıldığı belirtiliyor. Kampanyaya katılanlara puan verilecek ve bu puanlarla akaryakıt alımlarında indirim yapılacak.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanya kapsamında sürücülere puan hediye edilecek ve bu puanlar akaryakıt alımlarında kullanılabilecek. Bankanın duyurusuna göre, 1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında, farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt veya otogaz harcamalarınız için 75 TL Bankkart Lira hediye edileceği ifade edildi.

Kampanya 15 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Katılım için Ziraat Bankası'nın mobil uygulaması veya bankkart.com.tr adresinden başvuru yapılması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için, işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekiyor.

Kampanya müşteri bazında düzenlenmiş ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilecek. Kampanya kapsamında yalnızca asıl kart sahibi müşterilerin katılımı geçerli olacak ve kazanılan Bankkart Liralar 22 Mayıs 2023 tarihinde yüklenecektir.

Kampanyaya dahil olan işlemler arasında, Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi müşterilerin hem kredi kartı hem de banka kartı özellikleri ile yararlanabileceği ifade edildi. Ancak, Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değillerdir. Ayrıca, kampanya kapsamında yalnızca ilk işlem geçerli olacak şekilde aynı gün içinde yapılan işlemler kampanyaya dahil edilecektir.

Ek kartlarla yapılan harcamalar asıl kart sahibinin harcamalarına dahil edilecek ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart Ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değillerdir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal veya iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira olmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.