15 Mayıs tarihine kadar geçerli! PO, Opet, Shell, BP, TP, Total'de benzin, motorin ve LPG fiyatlarında indirim yapıldI!

15 Mayıs tarihine kadar geçerli! PO, Opet, Shell, BP, TP, Total'de benzin, motorin ve LPG fiyatlarında indirim yapıldI!

Arabası olanlar için son dakika duyurusu yapıldı. Duyuruda, Bankkart'ınızla anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza puanlarla indirim yapılacağı bildirildi.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda, 1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız harcamalarınızda, 75 TL Bankkart Lira kazanabileceğiniz belirtildi. Kazanılan bu puanlar, bir sonraki yakıt alımında kullanılabilecek ve toplam tutardan 75 TL indirim sağlayacaktır.

Kampanya 15 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir ve kampanyaya katılım için Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr üzerinden başvuruda bulunulması gerekmektedir. Ayrıca, Bankkart'ınızla anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında yapacağınız harcamalarınızın, Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamaları olması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir. Aynı gün içinde aynı işyerinde yapılacak ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Kampanya, Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi müşteriler tarafından kullanılabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Ek kartlarla yapılan harcamalar asıl kart sahibinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar, 22 Mayıs 2023 tarihinde yüklenecektir. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart Ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda, kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda, kalan tutar hesap özetinde borç olarak gösterilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.