Üniversite mezunları bu ilanla işsiz kalmayacak! KPSS 45 puan ile 146 personel alımı başladı

Üniversite mezunları bu ilanla işsiz kalmayacak! KPSS 45 puan ile 146 personel alımı başladı

Üniversite için KPSS 55 puan şartıyla lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından 146 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 16 Mayıs'ta başladı ve 15 gün boyunca devam edecek. İşte personel alım detayları...

Necmettin Erbakan Üniversitesi, KPSS 55 puan şartıyla lise, ön lisans ve lisans mezunlarından oluşan 146 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alınacak personeller arasında kütüphaneci, psikolog, teknisyen, tekniker, garson, diyetisyen, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, biyolog ve temizlik personeli gibi farklı meslek grupları yer alıyor. Başvurular 16 Mayıs'ta başladı ve 15 gün boyunca devam edecek. Başvuru şartları ve detayları ilan metninde yer almaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi, lise, ön lisans ve lisans mezunlarından oluşan 146 sözleşmeli personel alımı için KPSS 55 puan şartı getirdi. Bu alımlar arasında kütüphaneci, psikolog, teknisyen, tekniker, garson, diyetisyen, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, biyolog ve temizlik personeli gibi çeşitli meslek grupları bulunmaktadır. Başvuruların 16 Mayıs'ta başlamasıyla adaylar 15 gün boyunca başvurularını gerçekleştirebilecekler. Tüm başvuru şartları ve detayları ilan metninde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adayların ilgili ilanı dikkatlice incelemeleri önemlidir.

BAŞVURU DETAYLARI PAYLAŞILDI

İŞ GÖRÜŞME

Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde sözleşmeli personel olarak başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen belgeler ve başvuru işlemleri aşağıdaki şekildedir:

T.C. Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı: Önlü ve arkası fotokopisi.

Fotoğraf: Son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık veya biyometrik fotoğraf.

Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi: Önlü ve arkası fotokopisi veya e-Devlet üzerinden alınmış karekodlu mezuniyet belgesi. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından denklik onayı alması gerekmektedir.

Aranılan Nitelikler Belgesi: İstenilen belgeler, sertifikalar, sağlık kurulu raporu vb.

Tecrübe İstenilen Pozisyonlar için: Mezuniyet sonrası çalışılan süreleri gösteren SGK hizmet dökümü ve resmi veya özel kuruluşlardan alınmış iş deneyim belgesi. (SGK hizmet dökümünde meslek kodu ve tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması gerekmektedir.)

2022 KPSS Sonuç Belgesi: Atama evraklarını teslim ederken sunulacaktır.

Askerlik Durum Belgesi: e-Devlet üzerinden alınmış karekodlu belge veya terhis belgesi.

Adli Sicil Kaydı: e-Devlet üzerinden alınmış karekodlu belge.

Sağlık Kurulu Raporu: En az üç hekim onaylı sağlık kurulu raporu. (Belirli ilan kodları için atanmaya hak kazanıldığında teslim edilir.)

Başvurular, eksiksiz olarak online olarak https://basvuru.erbakan.edu.tr/ adresinden yapılmalıdır. Adaylar, sadece bir pozisyon için başvuru yapmalı ve ilgili nitelik kodunu belirtmelidir. Birden fazla başvuru durumunda tüm başvurular geçersiz kabul edilecektir.

KONTENJAN AYRINTILARI

KONTENJAN

KONTENJAN

kontenjan

kontenjan

KONTENJAN

KONTENJAN

KONTENJAN

KONTENJAN

KONTENJAN

KONTENJAN

Kaynak:Akşam Haberi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.