İBB'den 120 Adet En az Ortaokul mezunu personel alımı!

İBB'den 120 Adet En az Ortaokul mezunu personel alımı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayımlanan personel alımı ilanı doğrultusunda 120 kişilik bir personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında adayların sahip olması gereken şartlar ve başvuru ayrıntıları da ilan edilmiştir.

İBB'den 120 Adet En az Ortaokul mezunu personel alımı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayımlanan personel alımı ilanı doğrultusunda 120 kişilik bir personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında adayların sahip olması gereken şartlar ve başvuru ayrıntıları da ilan edilmiştir.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın İSTGÜVEN birimindeki açık pozisyonları karşılamak amacıyla, İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre, 120 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Genel başvuru ile gerçekleştirilecek olan personel alımı için adayların ikamet koşulu aranmayacak. Alım süreci ile ilgili tüm ayrıntılar haberde yer almaktadır.Kontenjan ayrıntıları İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 120 Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Alım sürecinde, adayların en az 8 yıllık İlköğretim veya Ortaokul mezunu olmaları gerekmektedir. Silahlı görevler içinse, en az Lise veya buna denk okul mezuniyeti şartı aranmaktadır.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda Güvenlik Görevlisi alımı için adayların karşılamaları gereken belirli şartlar vardır. Bu şartlar şu şekildedir:
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Fiziksel ve zihinsel engellerinin görev yapmasına engel olmaması,
  • En az 8 yıllık İlköğretim ya da Ortaokul, silahlı görev yapacak kişilerin ise en az Lise ya da denk okuldan mezun olmaları,
  • Belirli suçlardan mahkum olmamış olmak, hatta affa uğramış olsa bile,
  • Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarıyla tamamlamış olmak,
  • Güvenlik soruşturmasında olumlu sonuç almış olmak,
  • En az 1 yıl alanında deneyimli olmak.
Bu şartlar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda gerçekleştirilecek Güvenlik Görevlisi alımı için adayların karşılamaları gereken asgari gerekliliklerdir.İŞKUR kurum dışı ilanlara başvurmak isteyen adaylar, resmi internet adresinden yayınlanan ilanlara göz atabilirler. Başvuru süreci 17-23 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir ve adaylar başvurularını https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 adresinden yapacaklardır. Mülakat yeri ve zamanı ise ilerleyen zamanlarda adaylara bildirilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.