Emekli maaşını Ziraat Bankası ATM'lerden çekenler dikkat! Artık 90 TL ödenecek

Emekli maaşını Ziraat Bankası ATM'lerden çekenler dikkat! Artık 90 TL ödenecek

Bankalar bu yıl emekli maaşları için nerdeyse her gün promosyon kampanyası düzenliyorlar. Ziraat Bankası da en fazla emekli promosyonu düzenleyen bankaların başında geliyor. Yeni bir kampanya haberi daha geldi. İşte detaylar…

Emekliler için bu yıl banka promosyonu seçmekle geçeceğe benziyor. Her gün yeni bir promosyon kampanyası haberi geliyor. Yeni kampanya Ziraat Bankasından geldi. Detaylar haberimizde…

banka

EMEKLİ MAAŞINI ZİRAAT BANKASI ATM’SİNDEN ALANLAR DİKKAT: DUYURU YAPILDI!

Emekli maaşını Ziraat Bank ATM'lerinden alan emekliler için açıklama yapıldı. Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel bir kampanya başlatmıştır. Buna karşılık, emekli aylığını Ziraat Bankası'ndan alan emekliler için aylık 90 TL fatura kampanyası başlatıldı.

Ziraat Bank emekli vatandaşa yeni bir kampanya açıkladı. Kampanyaya Ziraat Bankası'ndan maaş alan ve Türk Telekom'a bağlı emekliler katılabilir. Bu kapsamda “Türk Telekom tek yön 750 dakika, tek yön 750 SMS, 5 GB mobil internet, 90 TL Türk Telekom cep hattı 12 ay sözleşme ile sınırsız görüşme tarifesine sahiptir.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞI KAMPANYASI

Ziraat Emekli Fırsatı 5 GB'tan yararlanan ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşteriler, kampanya kapsamında sunulan aylık sabit oranlı indirimden yararlanmak için Ziraat İş Fırsatları T.C. Kampanyaya katılmak için TC Kimlik numaranızı yazıp gelen SMS'e ZİRAAT ONAY yazarak veya Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak Türk Telekom 5555'e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Ziraat Emekli Fırsat 5 GB tarifesi, 750 tek yön dakika, 750 tek yön SMS, 5 GB mobil internet ve Türk Telekom cep hatları ile sınırsız görüşme hakkı sunuyor. Bağlayıcı olmayan tarifeler için aylık ücret, yeni kurulum, numara taşıma ve ön ödemeli tarife dönüşümü yoluyla tarifeye giren müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 160 TL ve Türk Telekom faturalıya sonradan geçen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 175 TL'dir.

Ziraat Bankası'ndan yıllık maaş alan ve Ziraat Emekli tarifelerine yeniden kurulum, numara taşıma veya Türk Telekom ön ödemeli tarifelerinden Ziraat Emekli tarifelerine SMS ile veya müşteri Ziraat Emekli tarifeleri 12 fatura dönemi için geçiş yoluyla erişen müşteriler, Ziraat Emekli Tarifesin de kalma sözü veren emeklilere Ziraat Emekli Tarifesi 90 TL'den ücretlendirilecektir.

Ziraat Bankası'ndan yıllık maaş alan ve Türk Telekom'da faturalı Ziraat Emekli ‘ye geçiş yapan müşteri, Ziraat emekliyi 12 fatura dönemi devam ettirmeyi taahhüt ederse 12 fatura dönemli Ziraat Emekli Tarife için 115 TL’ den ücretlendirilecektir.

Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan aynı T.C. Yeni hat özelliği ile Türk Telekom Ziraat Emekli tarifesine kayıtlı 3 müşterimiz ön ödemeli hat sahibi olacak. Alternatif olarak, Türk Telekom Ziraat Emekli tarifesine kayıtlı bir müşteri, numarayı Türk Telekom'a taşıyarak faturalı hatta sahip olabilir. Böylece Türk Telekom Kampanyası’ndan yararlanabilecek.

Ziraat'te Türk Telekom kampanyasına katılan müşteriler, faturalı tarifelerini 12 ay süreyle devam ettirmeyi taahhüt ederler.

Bağlantının kesilmesi veya abonenin faturalı bağlantıdan faturalı bağlantıya geçmesi durumunda, kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda sona erer.

Promosyona katılmak isteyen müşterilerin 12 aylık bir süre için abone olmaları gerekmektedir. Müşteri 12. ayın sonunda tekrar kayıt yaptırırsa ve halen Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alıyorsa kampanya devam eder.

Kampanya kapsamında belirtilen tarifelerde numara transferi yapılması, yeni bağlantı kurulması, Türk Telekom tarafından sağlanan ön ödemeli tarifelerden geçiş yapılarak kayıtlı Türk Telekom dışındaki operatörlere numara transferi yapılması, bağlantının kesilmesi, faturalı bağlantının faturalıya değiştirilmesi durumlarında kesilen faturalar bağlanması ve plandaki tüm hak kazanma planı faydalarının listelenen fatura döneminde sona erdirilmesi durumunda, promosyon indirimi, sonlandırılsın veya sonlandırılmasın geçerli olacaktır. Söz konusu dönem ve bitmediği takdirde, kampanya indirimi aylık planın eşitlenen kısmı için orantılı olarak kabul edilecektir.

Ziraat Bankası ve Türk Telekom kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Ziraat Fırsat Planı'ndan yararlanan ve Ziraat Bankası'ndan aylık alan müşterilerimizin, kampanya kapsamında sunulan aylık sabit indirimden yararlanabilmeleri için hatta ZİRAAT yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaralarını girmeleri gerekmektedir. ZİRAAT ONAY'a gelen SMS veya Türk Telekom Kampanyaya katılmak için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Ziraat Emekli tarifeleri tek yön 750 dakika, tek yön 750 SMS, 5 GB mobil internet ve Türk Telekom cep hatları ile sınırsız görüşme hakkı sunuyor. Bağlayıcı olmayan tarifelerde aylık ücret, yeni kurulum, numara taşıma ve ön ödemeli tarifelerden geçiş yapan müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 160 TL, faturalı tarifelerden gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil aylık 175 TL'dir.

Kaynak:Akşam Haberi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.