Veda Mektubu Dizisinde Büyü Olayı! Herkese Mi Büyü Yapıldı

Veda Mektubu Dizisinde Büyü Olayı! Herkese Mi Büyü Yapıldı

Türk yapım şirketleri her yeni gün, yeni dizilerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yine bir yenisi eklenen dizi sektörüne bu sefer de veda mektubu yön verdi.

Türk yapım şirketleri her yeni gün, yeni dizilerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yine bir yenisi eklenen dizi sektörüne bu sefer de veda mektubu yön verdi. Pazartesi akşamları yayın hayatına başlayan ve gerçek bir hayat hikâyesinden alınan diziye istenilen ilgi tam anlamıyla gelmedi. Bu hafta dördüncü bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan dizi ilginç hikâyesi ile güzel bir reyting almayı hedefliyor.

Alanur ve Ziya Aşkı

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz yeşil gözlü güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay iddialı oyunculuk performansını devam ettiriyor. Bu sefer Alanur olarak karşımıza çıkan Yeşilçay sevenlerini son derece mutlu ederek ekranlarda yerini aldı. Ziya karakteri ile dizide Alanur’a eşlik edecek olan Selim Bayraktar son derece uyumlu bir çift olabilmeyi başarmış görünüyorlar. Alanur ve Ziya aşkı çok büyük olmasıyla birlikte bir sonuca varamamıştır. İki aşık birbirleri ile kavuşamaz ve ayrılırlar. Farkli kişiler ile evlenmişlerdir. Yıllar ikiliyi tekrar karşılaştırır.

Aslı ve Mehmet Aşkı

Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan dizide aşk, heyecan ve entrikalar yer almaktadır. Alanur’ un annesi ve Mehmet’ in babasının yıllar önce sevgili oldukları, kavuşamadıkları fakat yıllar sonra iki aşığın çocuklarının birbirlerine aşık olmasının anlatıldığı dizide heyecan tüm hızıyla sürüyor. Mehmet ve Aslı birbirlerine aşi6iki sevgilidir. Fakat aile bu ilişkiyi kesinlikle onaylamamaktadır. Aile dışında onaylamayan bir başkası daha vardır. O da Mehmet’ in eski sevgilisidir.

Veda Mektubu Büyü Sahnesi

Pazartesi akşamları izleyici ile buluşan film ilk iki bölümde olması gereken reytingi alamadı. Bu hafta 4. Bölüm ile seyirci karşısına çıkması beklenen film hikâyesinin akıcı bir şekilde devam etmesiyle istenilen reytinglere ulaşmayı hedefliyor. Mehmet ve Aslı aşkı güzel giderken bu aşkı kıskanan Mehmet’ in eski sevgilisi, annesi ile birlikte Mehmet e büyü yapmıştır. Bu büyü ile ayrılacaklarına inanan eski sevgili durmayacak gibi görünüyor. Alanur ve Ziya dan da onay alamayan, eski aşıkların çocukları olan asli ve Mehmet kavuşabilecekler mi? Heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.