Halkbank müşterileri yaşadı! Hemen bu işlemi yapanlara 2000 TL para iadesi yapılacak

Halkbank müşterileri yaşadı! Hemen bu işlemi yapanlara 2000 TL para iadesi yapılacak

Halkbank müşterilerinin yüzü gülecek. 2000 TL kazanmaya hazır olun! Detaylar haberimizde...

Halkbank Paraf kartıyla müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Paraf kart sahipleri, banka tarafından yapılan anlaşmalar sayesinde birçok yerde indirimli alışveriş imkanından yararlanabiliyor. Bu kampanyalar, bankanın resmi sitesi aracılığıyla müşterilere aktarılıyor. Bunlar arasında öne çıkan bir kampanya ise bankanın katılım sağlayan müşterilere 2.000 TL'ye kadar ParafPara vermesi.

Halkbank, müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Kartların kullanımına bağlı olarak, müşteriler hediye paralar kazanma imkanına sahiptir. Bankanın duyurduğu kampanyaya göre, 5.000 TL harcamada 400 TL, 10.000 TL harcamada 1.000 TL, 15.000 TL harcamada 1.500 TL ve 20.000 TL harcamada 2.000 TL ParafPara verilecektir.Kampanya katılımı için gönderilecek SMS, bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Paraf Mobil uygulaması üzerinden katılım kabul edilmemektedir.

halkbank

Katılım SMS'i ücretsizdir ve kampanyaya katılmak için SMS'in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Katılım, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşması ve kart sahibinin Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisini almasıyla sağlanır.

Kampanyaya yalnızca bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabilir ve harcama sözü verebilir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya katılamaz veya harcama sözü veremez.

Harcama sözü verilen kredi kartının aktif ve kullanılabilir olması gerekmektedir. Eğer söz verilen kart kapatılırsa veya vade tarihi geçerse, o kartla alışveriş yapılamayacağından dolayı verilen harcama sözü geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya, dönemsel gecikmeye sahip olmayan kartlar için başvurular kabul edilir.

Kampanya, kayıt yapıldıktan sonraki ilk ekstre kesimiyle başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin, 15 Şubat'ta kampanyaya katılan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat'ta kesilirse, 21 Şubat itibariyle yaptığı alışverişler harcama sözü tutarına dahil edilir.

Müşteriler, kampanyaya yalnızca asıl kredi kartlarıyla kayıt olabilir. Birden fazla asıl kart için harcama sözü verebilir, ancak aynı asıl kartla birden fazla harcama sözü verilemez.

Alışverişlerin, kampanyaya kayıtlı olan asıl kartla veya kayıtlı olan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılması gerekmektedir. Söz verilen karta bağlı ek kartların, sanal kartların alışverişleri ve NFC ile yapılan işlemler harcama sözü tutarına dahil edilir.

Kaynak:Akşam Haberi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.