Ana Sayfa EKONOMİ Elinizdeki Bitcoini Artırma Yöntemleri

Elinizdeki Bitcoini Artırma Yöntemleri

183
0

Günümüzde artık bitcoin ticaret alanında önemli bir paya sahip ve birçok kişi için de gelir kapısı haline geldi. Bu sayede de tıpkı yerel para birimlerinde olduğu gibi birçok kişi elinde bulundurduğu bitcoinleri nasıl artıracağınıza dair fikirler üretmeye başlıyor. Bitcoin değerlendiği zaman otomatik olarak paranız da değer kazanıyor, ancak elinizde bulundurduğunuz bitcoin miktarını arttırdığınız taktirde kâr oranınızı büyük miktarlarda arttırmış olursunuz. Bunu nasıl yapabileceğinize dair birkaç ipucuyla size yardımcı olmaya çalışacağız.

Dönüşüm İşlemleri

Birçok kişi nereden ve nasıl bitcoin alacağını henüz tam olarak kafasında oturtamamış durumda yada ticaret borsalarında zaman kaybetmek istemiyor. Burada da devreye siz girerek kişilere elinizde bulundurduğunuz bitcoinlerden satabilirsiniz. Tabii ki alışveriş sırasında belirli bir komisyon oranı katacağınız için elde ettiğiniz kâr miktarıyla daha fazla bitcoin alabilir ve birikiminize katabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için de birçok kişinin uğrak noktası bitcoin ile ilgili forum siteleri oluyor. İnternette kısa bir araştırma yaparak Türk insanlarının uğradığı bitcoin forumlarına kolayca üye olabilirsiniz.

Bitcoinlerinizi Kiraya Verebilirsiniz

Evet yanlış duymadınız, artık araba ve motor benzeri şeylerle birlikte bitcoin gibi diğer kripto paralarınızı da kiraya verebilirsiniz. Bu işlemler için çeşitli siteler mevcut. Kullanıcılar bu site üzerinden sizin belirlediğiniz miktarda kripto paranızı kullanırlar ve kira süresi sonunda da sizlere belirli bir miktarda geri dönüş sağlarlar. Bu sayede de risksiz bir biçimde elinizde bulundurduğunuz bitcoinlerinizi katlama imkanına sahip olabilirsiniz. Genelde bu tarz işlemlerde kâr marjı daha düşük oluyor ancak risk bulunmadığı için de tercih edip etmemek size kalmış.

Bitcoin Madencilik Aleti Kiralayabilirsiniz

Bitcoin madencilik aletlerinin fiyatları ve buna ek olarak da elektrik ve bakım gibi birçok masraf olduğu için haliyle birçok kişi evinde madencilik aleti bulundurmak istemiyor. Buna alternatif olarak kullanabileceğiniz birçok madencilik aleti kiralama şirketi bulunmakta. Ancak kiralama yaparken aletleri incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede kâra geçme sürenizi en aza indirme imkanına sahip olursunuz. Madencilik aleti kiralama seçeneği değim yerindeyse sizi etliye sütlüye karıştırmayan bir sistem olduğu için günümüzde aktif olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz